cropped-logoagencja.jpg
Monitoring

Nasze załogi są rozmieszczone w sąsiedztwie Państwa obiektów i dyżurują w systemie całodobowym. Zadaniem patroli jest dotarcie do obiektu w godzinach szczytu w czasie 15 minut, natomiast w godzinach nocnych do 5 minut.


Monitoring bez interwencji


Monitoring bez dojazdu grupy patrolowej  tzw. monitoring techniczny.

Jest ciekawą alternatywą w miejscach poza obszarem działania jakichkolwiek firm ochrony. Dzięki podłączeniu systemu alarmowego do naszej bazy monitoringu będą  wysyłane sygnały a Państwo natychmiast informowani o wszelkich naruszeniach systemu, zanikach prądu, zadymieniu, emisji gazu , zalania wodą i innych czynnikach zagrożenia.


Monitoring z interwencją patrolu


Monitoring z dojazdem grupy patrolowej.

Z obiektów monitorowanych przez naszą Agencję wysyłane są sygnały za pomocą specjalnych nadajników pracujących na paśmie strzeżonym. Po otrzymaniu sygnału o włamaniu , napadzie , zadymieniu , zalania wodą wysyłany jest na miejsce patrol w celu sprawdzenia obiektu. Wszystkie sygnały z obiektów wysyłane są bezpośrednio do naszego Centrum Monitorowania Alarmów.  Nie jesteśmy uzależnieni od sieci telefonii komórkowej (nadajników GSM -GPRS) , które łatwo zakłócić urządzeniami dostępnymi w sprzedaży ogólnodostępnej w internecie. Nasze nadajniki nie posiadają karty SIM. 

Nadajniki nasze pracują na częstotliwościach strzeżonych przyznanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. 


Informacje


W zależności od systemu zainstalowanego u użytkownika informacje mogą sygnalizować: napad, włamanie, sabotaż, usterkę, brak zasilania, pożar, zalanie wodą, ulatnianie się gazu i tlenku czadu, konieczność udzielenie pomocy lekarskiej.